Најманијакална игра која сте ја играле досега

Legioner

Истакнат Член
18 април 2012
999
606
423
Ohrid
По мене рекордот го држи Manhunt 1, а посебно 2 дел :)
на ред сте вие :)
 
  • Like
Реакции: emzzy

emzzy

Староседелец
25 февруари 2012
1,374
1,871
1,123
Колку закон игра еј
 

Succubus

Истакнат Член
28 февруари 2012
562
835
393
under your skin.
Свиѓа ми се и на мене, многу е добра да си искараш негативната енергија :D
Ја ја имам играно Postal 2, постара е таа, може ја знаете.. е и таа е нешто слично ко овоа, ама оваа има боља графика и добри детали и такви stuff's :)
 

Careforwhat

Полноправен Член
2 март 2013
41
34
18
Супер Марио,мислам беше,форевер.Тоа беше пред едно 4-5 години..............Ја имав на нитендо,се сеќавам ми се расипа еднаш и така го утепав од жалење,ама после тоа искочи игрица за на компјутер,одма си ја купив и целовреме си ја играв,додека не ги поминав сите левели.АМА,ДЕФИНИТИВНО НАЈДОБРА ИГРИЦА ДО СЕГА......Не ми текнало,да си ја симнам некој ден од нет. да поиграм малце,како старите добри времиња :giggle
 

niche123

Истакнат Член
7 март 2013
32
6
108
Супер Марио,мислам беше,форевер.Тоа беше пред едно 4-5 години..............Ја имав на нитендо,се сеќавам ми се расипа еднаш и така го утепав од жалење,ама после тоа искочи игрица за на компјутер,одма си ја купив и целовреме си ја играв,додека не ги поминав сите левели.АМА,ДЕФИНИТИВНО НАЈДОБРА ИГРИЦА ДО СЕГА......Не ми текнало,да си ја симнам некој ден од нет. да поиграм малце,како старите добри времиња :giggle
најманијакална игрица а ? :patos