1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Најманијакална игра која сте ја играле досега

Дискусија во форумот 'Игри' започната од Legioner, 5 мај 2012.

 1. Legioner

  Legioner Истакнат Член

  Зачленет на:
  18 април 2012
  Мислења:
  999
  Допаѓања:
  606
  По мене рекордот го држи Manhunt 1, а посебно 2 дел :)

  на ред сте вие :)
   
  На emzzy му/ѝ се допаѓа ова.
 2. emzzy

  emzzy Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  1,374
  Допаѓања:
  1,871
  Колку закон игра еј
   
 3. Succubus

  Succubus Истакнат Член

  Зачленет на:
  28 февруари 2012
  Мислења:
  562
  Допаѓања:
  835
  Свиѓа ми се и на мене, многу е добра да си искараш негативната енергија :D
  Ја ја имам играно Postal 2, постара е таа, може ја знаете.. е и таа е нешто слично ко овоа, ама оваа има боља графика и добри детали и такви stuff's :)
   
 4. Careforwhat

  Careforwhat Полноправен Член

  Зачленет на:
  2 март 2013
  Мислења:
  41
  Допаѓања:
  34
  Супер Марио,мислам беше,форевер.Тоа беше пред едно 4-5 години..............Ја имав на нитендо,се сеќавам ми се расипа еднаш и така го утепав од жалење,ама после тоа искочи игрица за на компјутер,одма си ја купив и целовреме си ја играв,додека не ги поминав сите левели.АМА,ДЕФИНИТИВНО НАЈДОБРА ИГРИЦА ДО СЕГА......Не ми текнало,да си ја симнам некој ден од нет. да поиграм малце,како старите добри времиња :giggle
   
 5. niche123

  niche123 Истакнат Член

  Зачленет на:
  7 март 2013
  Мислења:
  32
  Допаѓања:
  6
  најманијакална игрица а ? :patos
   

Сподели: