Најдобри филмски сцени

efederer

Админ
Член на администрација
2 октомври 2011
155
256
1,063
Која е вашата омилена сцена од филм? Зошто? Поставете и видео доколку успеете да најдете.
Мојата омилена до наежување:

 
  • Like
Реакции: Vendetta and ipopovski

Nicole

Староседелец
27 јуни 2012
249
226
643
Сцена од филмот Малите палавковци, во која девојчињата и момчињата си ги кажуваат нивните разлики:)