Најдобар Анатомски атлас

Makedonka

Нов член
15 април 2022
18
3
3
Дечки здраво! Претпоставувам не има медицинари во форумов. Ако не грешам, прашање до вас. Кој анатомски атлас го сметате за најдобар во средно? Знам дека има многу во просветно дело, но голем избор значи тешкотија да одлучиш кој е најдобар избор! Фала ви, доктори и докторки! <3 ;)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Prashina

Prashina

Староседелец
28 јуни 2013
1,363
3,057
1,133
Mozebi e najdobro da ja prasate profesorkata koja vi predava anatomija vo sredno za da vi preporaca koj atlas odgovara za sredno uciliste.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Makedonka