1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Нашата нова андроид игра! -Milapp

Дискусија во форумот 'Игри' започната од Milapp2015, 24 септември 2015.

 1. Milapp2015

  Milapp2015 Нов член

  Зачленет на:
  24 септември 2015
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Здраво, чест ни е да ви ја претставиме нашата нова игра. Доколку некој сака да се забавува на својот телефон (засега само Андроид) можете да ја слевнете наша бесплатна игра, доколку не сте заинтересирани се изинуваме што ве вознемиривме. Се надеваме на позитивни и негативни коментари кои ќе ни помогнат за натамошните наши проекти. Ви благодариме за подршката!

  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Milapp.Dominus
   

  Прикачени податотеки:

  • 2.jpg
   2.jpg
   Големина на датотека:
   39.7 KB
   Прегледи:
   12
  • 4.jpg
   4.jpg
   Големина на датотека:
   35.7 KB
   Прегледи:
   12
 2. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Flappy bird идеја... Не би ја ни симнал воопшто.
   

Сподели: