Мy time работно искуство

Статус
Затворена за нови мислења.

Kilii

Нов член
20 април 2016
1
0
1
Дали има некој работно искуство во my time ? Плата,совети ?
 

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,762
787
1,133
Skopje
Нема како шо гледаш , а мислам дека зимаат 14-15, зборам тие што се подолго ...
 

Falanga

Истакнат Член
10 април 2016
350
293
173
39
У сити мол шо имаше една од продавачките... леле слатка, љељеееее :D
 

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,762
787
1,133
Skopje
Па поклони и еден саат ако уште работи ,влези и кажи и нека одбере :svirka ?!
Имаш сега попуст мислам , за 100че имаш саат да звони ;):cool:
 
Статус
Затворена за нови мислења.