Моментален потпис | Црнобело Форум

Моментален потпис

Natenceto

Староседелец
6 март 2012
1,031
1,193
1,123
Скопје
Никогаш не биди ТАЖЕН,

Секогаш биди СРЕЌЕН.

Продолжи секогаш НАПРЕД

и никогаш не гледај НАЗАД!
 

ZmajChe

Истакнат Член
21 март 2012
937
2,068
93
It's cool to be me! :cool:
за сеа ми е прв потпис... и мислам дека ќе остане уште некое време :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: kizzo

9gagger

Истакнат Член
9 април 2012
112
155
143
Never look back. If Cinderella went back to get her shoe, she never would’ve been a princess...:)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Lady*

важна

Истакнат Член
14 февруари 2012
552
694
93
31
Скопје
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: kizzo