Модно пазарување

Natenceto

Истакнат Член
6 март 2012
1,029
1,193
423
Скопје
Имате нешто што не ви треба а ви собира прашина по плакарите?
Не го носите а е во добра состојба и би сакале да го продадете?
Овде можете да понудите се што не ви треба, а сакате да го продадете.
Како да го направите тоа?
Изберете го парчето облека, сликајте го и прикачете го овде (дозволени се слики и од интернет само ако се идентични со она што вие го поседувате). Вашата облека, чевли, накит, додатоци, торби, чанти и козметика огласувајте ги овде.
 
  • Like
Реакции: Caci and - Dee Dee -

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,231
17,758
1,673
На сигурно
Имам ама не би продавала,обично ги давам на некои од роднините,или пак на некој на кој знам дека навистина им треба и нема да се осека навреден.
 
  • Like
Реакции: Aaliyah

Natenceto

Истакнат Член
6 март 2012
1,029
1,193
423
Скопје
Океј темава е за кој сака, има и ваков сајт и одлично оди. Да не ја уништуваме темава со оф-топици.
 
  • Like
Реакции: Bum-Bum