Модни додатоци

Nikola

Полноправен Член
20 февруари 2012
59
41
18
Skopje
Кои модни додатоци ви се омилени? Дали воошто носите нешто од додатоци? Што преферирате, марами, накит...? Каде ги набавувате?

Дечкии, каде можам да најдам бела свилена марама?? Итно ми треба за во Драмски театар!! Фала ви многуу <33
 

Клара

Полноправен Член
17 февруари 2012
80
58
18
Може да има и на битпазар, ама на делот што го викаат женски пазар :)
 

Реми

Староседелец
18 февруари 2012
542
957
1,093
У близина
За марами провери во Happening - Скопјанка. Имаат многу убави додатоци, а марамите им се совршенство. Околу 400 денари мислам дека се.
 

Nightmare_f

Истакнат Член
19 февруари 2012
1,358
2,204
423
Дома пред Пц
еден предлог...
теммава е таман...ама наместо прашања би можеле да ставаме слики од модни додатоци кои ги носиме или кои би сакале да ги носиме?
 

LadyInPink

Истакнат Член
14 февруари 2012
1,239
1,758
113
Малку таму, малку овде...
еден предлог...
теммава е таман...ама наместо прашања би можеле да ставаме слики од модни додатоци кои ги носиме или кои би сакале да ги носиме?
Предлогот прифатен. Воведот е изменет.
Темата нека продолжи да тече според новиот тек.:)
 
  • Like
Реакции: N|ghtmare_f