1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Резултати од анкетата: Кој од овие градови ако би имале желба да го посетите

Членови кои гласале за '2. Паленке во Мексико'