1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Мелодија на ѕвонење на вашиот мобилен телефон

Дискусија во форумот 'Мобилни' започната од Y1K991, 6 април 2012.

 1. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,262
  Допаѓања:
  9,105
  Кој е вашиот рингтон?
  Мелодија на мојот телефон:

   
 2. Avona Vi

  Avona Vi Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  493
  Допаѓања:
  630
  На вибрации ми е постојано.. :D
   
  На ScorpioNka, foREVer и Dee Dee им се допаѓа ова.
 3. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Вака од кога го имам мобилниот, само 2-3 сменив на 2-3дена некоја друга песна. Но оваа ми е најдобра.
   
  На Ryze, cece17, Dee Dee и уште 1 член му се допаѓа ова.
 4. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,262
  Допаѓања:
  9,105
  Со оглед на машините на работа вибрации нема шанси да осетам, некогаш ни мелодијата не можам да ја слушнам :) Вибрации можеби користев на времето ко студирав и ко бев средношколец :)
   
  На Dee Dee му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Electra

  Electra Неонка
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  2,047
  Допаѓања:
  6,657
  Деведесет проценти од времето ми е исклучен звукот, а кога ѕвони, ѕвони вака.

   
 6. Jackal

  Jackal Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  2,031
  Допаѓања:
  2,642
   
  На Trajce, Sugar, The Tramp и уште 1 член му се допаѓа ова.
 7. КрисТина К.

  КрисТина К. Истакнат Член

  Зачленет на:
  2 март 2012
  Мислења:
  527
  Допаѓања:
  1,654
  Вака ми ѕвонеше до прееска :)  а сега вака :D

   
 8. Snape

  Snape Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  284
  Допаѓања:
  402
   
  На Dee Dee и Ана-Каренина им се допаѓа ова.
 9. 990Freak

  990Freak Староседелец

  Зачленет на:
  12 март 2012
  Мислења:
  1,274
  Допаѓања:
  1,911
  Run to the hills od iron maiden :)
   
  На Psychobilly и N|ghtmare_f им се допаѓа ова.
 10. Ана-Каренина

  Ана-Каренина Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  998
  Допаѓања:
  1,749
  Истава и на мене, глупаво ми е некако телефонот со некоја песна со пеење да ми ѕвони
   
  На Sagittarius и Dee Dee им се допаѓа ова.

Сподели: