1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Мајмуни

Дискусија во форумот 'Домашни миленици' започната од Ryze, 13 октомври 2012.

 1. Ryze

  Ryze Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 октомври 2012
  Мислења:
  39
  Допаѓања:
  20
  Сакам да чувам мајмунче. Дали некој случајно е запознаен што се треба за да може да го згрижам овде во Македонијава?
   
 2. Jackal

  Jackal Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  2,031
  Допаѓања:
  2,642
  то е барем лесно ке појдиш во Прилеп и ке посвоиш неко е детенце и ке си имаш дома оргинал мајмунче... :) :) :) (ова е шега на сопствена сметка пошо јас сум роден во Прилеп):)
   
  На parvati, JaMi, Foxboro и уште 1 член му се допаѓа ова.
 3. Aaliyah

  Aaliyah Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  887
  Допаѓања:
  1,090
  Најубаво да си прашаш по Пет шоповите
   
 4. Ryze

  Ryze Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 октомври 2012
  Мислења:
  39
  Допаѓања:
  20
  Прашав, но за жал никој ништо не знае. Нема ни на интернет прецизирано за услови.
   

Сподели: