1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Македонска кошаркарска репрезентација

Дискусија во форумот 'Спорт' започната од Snow, 7 јули 2012.

 1. Snow

  Snow Староседелец

  Зачленет на:
  29 април 2012
  Мислења:
  677
  Допаѓања:
  440
  Дали навивате за Македонија ? Или имате некој другар омилен тим за кој навивате ?
  Дали мислите дека судиите судат правилно ? :^)

  [​IMG]

  Мене фаворит ми е Македонија ♥..
   
  На Gemini му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  Направивме разлика 60 и сега губиме, дури и еурокошеви ни даваат Доминикана. (facepalm)
   
  На Bum-Bum му/ѝ се допаѓа ова.
 3. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,756
  Ц ц ц ц ц,не ми се верува :eek :besen
   
  На Marchisio му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Lady*

  Lady* Староседелец

  Зачленет на:
  1 април 2012
  Мислења:
  1,965
  Допаѓања:
  6,161
  Правилно? :eek Се само правилно не проклети да се :besen
   
  На Bum-Bum му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Teddy Picker

  Teddy Picker Староседелец

  Зачленет на:
  15 јуни 2012
  Мислења:
  155
  Допаѓања:
  162
  ТО ТРЕБА ДА СЕ УБИЕ! (punch)
   
  На Snow му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Mila Kunis

  Mila Kunis Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,279
  Допаѓања:
  3,527
  Мене Самарџиски ми е фаворит:giggle
  Навиваме,секако дека навиваме! Само што мислам дека им фали Докузовски сега,вака не ми се свиѓа (shake)
   
 7. Bum-Bum

  Bum-Bum Истакнат Член

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  1,125
  Допаѓања:
  1,844
  Ke се пореметамм начиство...
  Ужасно сум нервозна ии неможам вишеее...
  :banghead :gjavol :besen
   
  На Lady* му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Вака секоај утакмица играме добро, постигнеме добра разлика и се опуштат и изгубеме ме. Ќе биде добро да вратат време и да победеме но тој филм нема да го гледаме.
  За 30секунди не верувам дека ќе победеме, но ајде да видеме надежта последна умира :giggle
   
  На Bum-Bum му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Bum-Bum

  Bum-Bum Истакнат Член

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  1,125
  Допаѓања:
  1,844
  Нема никаква врска Докузовски со поразов....
  Се е до самите играчи...;)
  И Лазовски е многу добар тренер :)
   
 10. Hexasto

  Hexasto Истакнат Член

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  1,082
  Допаѓања:
  1,631
  Катастрофа..
   

Сподели: