Листа на теми од областа "Турбофолк"

Статус
Затворена за нови мислења.

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,053
1,183
За обожавателите на турбофолот да не се мачат и ги пребаруваат темита или пак да отвараат дупли теми, еве им едно олеснување. Имапе предлози за подфорум турбо-фолк, но според мене тоа неам смисла, па еве вака малку по прегледно ќе биде.

Изведувачи:

Драгана Мирковиќ
Љубиша Стојновиќ - Луис
Шабан Шаулич
Миле Китич
Харис Џинович- Haris Đinović
Митар Мирич
Стоја Стојанка Новаковиќ
Мишо Ковач
Светлана Ражнатовиќ- Цеца
Аца Лукас
Преслава
Кеба Легенда

Општо:
Турбо-фолк
 
Статус
Затворена за нови мислења.