Листа на теми во форумот Музика | Црнобело Форум

Листа на теми во форумот Музика

Статус
Затворена за нови мислења.

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,053
1,183
Идејава ја добив lady_blue , п аи кога видов дека во музика има моментално 137 теми решив малку да ораганизаирам з аполесно наогање на темите.

Општи теми за музика:
Моментално слушам...
Дискусии за помалку познати групи и изведувачи
Македонска музика
Балади
Барам песна/текст на песна
Форумско радио
Евровизија 2012 Баку, Азербеџан
ВАЖНО за форумот „Музика“
Музички вести
Песна што ме потсетува на некој момент...
Песна која ве наежува
Во која песна се пронаоѓате и зошто баш таа?
Indie рок
Македонска народна музика
Македонски патриотски песни
Бугарска музика
Позитивни песни
House & Dance музика
Песнички од нашето детство..
Спотови на песни
BeatBox
Италијанска музика
Турбо-фолк
Хит на денот
Дабстеп (Dubstep)
Ме допира, го чувствувам...
Песна која ви се врти во глава
Хип-Хоп Катче
Песна на која неможам да и се изнаслушам
Топ 5 омилени песни
Панк катче
Убитачни Песми
Топ 10 гитаристи на сите времиња
Песна/музичар кој/а не треба да биде заборавен/а

ќе ја дополнам листата.:)
 
Статус
Затворена за нови мислења.