1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Листа на теми во форумот Музика

Дискусија во форумот 'Музика' започната од Selma, 11 април 2012.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Идејава ја добив lady_blue , п аи кога видов дека во музика има моментално 137 теми решив малку да ораганизаирам з аполесно наогање на темите.

  Општи теми за музика:
  Моментално слушам...
  Дискусии за помалку познати групи и изведувачи
  Македонска музика
  Балади
  Барам песна/текст на песна
  Форумско радио
  Евровизија 2012 Баку, Азербеџан
  ВАЖНО за форумот „Музика“
  Музички вести
  Песна што ме потсетува на некој момент...
  Песна која ве наежува
  Во која песна се пронаоѓате и зошто баш таа?
  Indie рок
  Македонска народна музика
  Македонски патриотски песни
  Бугарска музика
  Позитивни песни
  House & Dance музика
  Песнички од нашето детство..
  Спотови на песни
  BeatBox
  Италијанска музика
  Турбо-фолк
  Хит на денот
  Дабстеп (Dubstep)
  Ме допира, го чувствувам...
  Песна која ви се врти во глава
  Хип-Хоп Катче
  Песна на која неможам да и се изнаслушам
  Топ 5 омилени песни
  Панк катче
  Убитачни Песми
  Топ 10 гитаристи на сите времиња
  Песна/музичар кој/а не треба да биде заборавен/а

  ќе ја дополнам листата.:)
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели: