Листа на сите теми во форум Авто-мото

Статус
Затворена за нови мислења.

Maks

Староседелец
Новитети во автомобилската индустрија
Цените на горивата драстично се зголемуваат!
Возете внимателно на подфорум Авто-мото :) ... ЗАДОЛЖИТЕЛНО ПРОЧИТАЈТЕ!!!
VW Volkswagen (Фолксваген)
Најдобри гуми за автомобил
Затемнети стакла (Клима фолии)
Автомобили со најдобар дизајн
Најдолго патување со автомобил?
Чип тјунинг
Тунинг, Стајлинг и спортска опрема
Радар во близина, намали брзина... Локации низ Македонија и градовите?
Автомобил на кредит,лизинг? Да или Не?
Нови регистарски таблички
Каков автомобил поседувате? (Може и со слика)
Volvo (Волво)
Кои се најпродаваните автомобили во светот
Теренски возила (Џипови)
Менувач... Мануелен(Рачен) или Автоматски?
ТЕСТ: KIA Optima 1.7 CRDi – Надминување на сите очекувања!
Што троши вашиот автомобил... Бензин, Плин, Дизел? Дали сте задоволни од потрошувачката?
Професионалност и лудо возење
Полицијата наскоро на терен со нови возила
Мотори
 

Maks

Староседелец
Омилена боја за автомобил?
Тјунинг на Застава 101/128/Југо/Фиќо
Руски тјунер покрива А5 со 450.000 Swarovski кристали
Вашата омилена марка на автомобил (со слика)
Камиони
Камери за набљудување на сообраќајот...

Половна кола VS Нова кола?
Брендирање автомобил
Состојба, Сообраќај, Безбедност, Патишта, Хоринзонтална и Вертикална сигнализација...
Смешни и интересни реклами за автомобили

Bmw
Jeep Cherokee
Мерцедес-Бенц (Mercedes-Benz)Автомобили во Размер
Авто трки во земјава?
Цртање на возилата (Airbrush)

Техника, Озвучениja, Видео и Gps навигација во автомобилите
Како да увезете половен автомобил
Кој се подобри возачи - Мажите или Жените?
Користење на јавен градски превоз
Екстремни машини

Ламбурџини vs. Ферари... Кој од овие два дава помоќен звук?
Кен Блок (Ken Block)
Олдтајмери

Бугати Вејрон (Bugatti Veyron)
Мото трки во земјава...
Зимски услови на патиштата(Општо) и користење на возилата препораки,совети...


Инстант совети за возачи - механичари!
Мојата прва кола
Youngtimers - модерни класици
http://forum.crnobelo.com/threads/%D0%97%D0%B8%D0%BC%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D1%83%D1%81%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B8-%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D0%B0%D1%82%D0%B8%D1%88%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%9E%D0%BF%D1%88%D1%82%D0%BE-%D0%B8-%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B5%D1%9A%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D0%B2%D0%BE%D0%B7%D0%B8%D0%BB%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%BF%D0%BE%D1%80%D0%B0%D0%BA%D0%B8-%D1%81%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%B8.3905/
 
Последна промена од модератор:
Статус
Затворена за нови мислења.