1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Листа на сите теми во форум Авто-мото

Дискусија во форумот 'Авто-мото' започната од Maks, 12 август 2012.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Maks

  Maks Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,363
  Допаѓања:
  1,863
  Новитети во автомобилската индустрија
  Цените на горивата драстично се зголемуваат!
  Возете внимателно на подфорум Авто-мото :) ... ЗАДОЛЖИТЕЛНО ПРОЧИТАЈТЕ!!!
  VW Volkswagen (Фолксваген)
  Најдобри гуми за автомобил
  Затемнети стакла (Клима фолии)
  Автомобили со најдобар дизајн
  Најдолго патување со автомобил?
  Чип тјунинг
  Тунинг, Стајлинг и спортска опрема
  Радар во близина, намали брзина... Локации низ Македонија и градовите?
  Автомобил на кредит,лизинг? Да или Не?
  Нови регистарски таблички
  Каков автомобил поседувате? (Може и со слика)
  Volvo (Волво)
  Кои се најпродаваните автомобили во светот
  Теренски возила (Џипови)
  Менувач... Мануелен(Рачен) или Автоматски?
  ТЕСТ: KIA Optima 1.7 CRDi – Надминување на сите очекувања!
  Што троши вашиот автомобил... Бензин, Плин, Дизел? Дали сте задоволни од потрошувачката?
  Професионалност и лудо возење
  Полицијата наскоро на терен со нови возила
  Мотори
   
 2. Maks

  Maks Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,363
  Допаѓања:
  1,863
  Омилена боја за автомобил?
  Тјунинг на Застава 101/128/Југо/Фиќо
  Руски тјунер покрива А5 со 450.000 Swarovski кристали
  Вашата омилена марка на автомобил (со слика)
  Камиони
  Камери за набљудување на сообраќајот...

  Половна кола VS Нова кола?
  Брендирање автомобил
  Состојба, Сообраќај, Безбедност, Патишта, Хоринзонтална и Вертикална сигнализација...
  Смешни и интересни реклами за автомобили

  Bmw
  Jeep Cherokee
  Мерцедес-Бенц (Mercedes-Benz)Автомобили во Размер
  Авто трки во земјава?
  Цртање на возилата (Airbrush)

  Техника, Озвучениja, Видео и Gps навигација во автомобилите
  Како да увезете половен автомобил
  Кој се подобри возачи - Мажите или Жените?
  Користење на јавен градски превоз
  Екстремни машини

  Ламбурџини vs. Ферари... Кој од овие два дава помоќен звук?
  Кен Блок (Ken Block)
  Олдтајмери

  Бугати Вејрон (Bugatti Veyron)
  Мото трки во земјава...
  Зимски услови на патиштата(Општо) и користење на возилата препораки,совети...


  Инстант совети за возачи - механичари!
  Мојата прва кола
  Youngtimers - модерни класици
   
  #2 Maks, 12 август 2012
  Последна промена од модератор: 6 април 2014
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели: