Лејди Гага | Црнобело Форум

Лејди Гага

Sara

Истакнат Член
13 февруари 2012
116
116
343
Што мислите дали ако не се облекувала во тој стил таа сега би била толку популарна?? Дали ви се допаѓаат нејзините песни??
 

Proton

Староседелец
12 февруари 2012
148
278
1,063
Скопје
Песните и се океј, јас би поставил друго прашање: Колку мислите дека тој стил и тоа облекување е нејзина идеја, а колку на целиот менаџерски тим кој и ја гради кариерата?
 

Sara

Истакнат Член
13 февруари 2012
116
116
343
Па јас мислам дека мал дел од нејзината облека е нејзина идеја и креација а дека повеке е дело на нејзините стилисти. Бидејки како што јас имам читано таа воопшто не ја имала ни бојадисувано косата до 20-та година.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: blue queen

Elizabeth Bathory

Истакнат Член
13 февруари 2012
353
405
363
Skopje
Одвратно суштество, не ја поднесувам само привлекува внимание со тоа чудата на неа што ги носи како од циркуз да излегла. Се разбира дека не би била популарна ако не се појави во нејзините смешни костуми, гледа само што повеќе да се изглупира. Катастрофа! И воопшто не ми се допаѓаат нејзините песни јас незнам кој нормален ја слуша?!?
 

Jackal

Староседелец
13 февруари 2012
2,045
2,641
1,143
27
Битола
Одвратно суштество, не ја поднесувам само привлекува внимание со тоа чудата на неа што ги носи како од циркуз да излегла. Се разбира дека не би била популарна ако не се појави во нејзините смешни костуми, гледа само што повеќе да се изглупира. Катастрофа! И воопшто не ми се допаѓаат нејзините песни јас незнам кој нормален ја слуша?!?
wow не знаеш колку се согласувам со тебе...
 

Blue

Нов член
14 февруари 2012
19
22
3
Слики од на Греми.

Немам коментар. Страшна е.
 

Fifi

Полноправен Член
15 февруари 2012
30
40
18
29
Без разлика на нејзиниот стил, има феноменални песни. Па што ми е важно како се облекува..
 

mAcIkA

Истакнат Член
14 февруари 2012
382
516
393
Ептен и се јаки песните,сите ми се убави,а тоа како се облекува и како изгледа нема да го коментирам;)