1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Лабрадор легло

Дискусија во форумот 'Домашни миленици' започната од drast707, 8 јуни 2017.

 1. drast707

  drast707 Нов член

  Зачленет на:
  8 јуни 2017
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Malite se stari 3 nedeli i se ostanati 3 mashki ako ima nekoj zainteresiran moze da vrti na 075-464-167
   

Сподели: