Лабело

Alex M.

Староседелец
17 февруари 2012
328
523
693
London,UK
Девојки какво лабело користите моментално?:D
Јас моментално на Росал од боровинка преубаво мириса и остава само сјај..
.imgres.jpg
 

Alex M.

Староседелец
17 февруари 2012
328
523
693
London,UK
imgres.jpg
И ова исто така препреубаво мириса и остава малце црвенко сепак е колор..:)
 
  • Like
Реакции: Gemini

Angiie

Истакнат Член
16 февруари 2012
506
641
93
Од сите лабела што сум ги користела досега најубаво ми беше тоа од боровинка на Rosal, а најнеубаво од млеко и мед исто од Rosal.
Сега моментално го имам ова
 
  • Like
Реакции: Gemini