Кукли за педофили

Статус
Затворена за нови мислења.

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
5,997
9,629
1,683
Normandy
Не знам каква дискусија се очекува во темава со толку болна фантазија која патем е отворена во под-форум љубов и секс. Има општо тема за педофилија во психологија, таму може да се врши дискусија за ваквиот тип на заболување.
 
  • Like
Реакции: Electra and misterija
Статус
Затворена за нови мислења.