Кукли за педофили

Статус
Затворена за нови мислења.

misterija

Член со 30 казнени поени
27 јануари 2016
741
613
103
Таман ке си помислиш дека нема ништо што може да те изненади, ете повторно, ко гром од ведро небо ми дојде информацијата дека постои фабрика која произведува кукли за педофили.Газдата на фабриката што носи име TROTTLA и сам е мераклија за малолетни девојчиња, па идејата за производство на вакви секси кукли му е наводно дека со употреба на куклите ќе се смири тој сексуален нагон кај педофилите. Бљак(puke)
IMG_45411.jpg
IMG_46161.jpg
 

Прикачувања

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,105
973
1,133
И тоа какво бљак. За педофилите смртна казна само, нема оправдување за нивните мисли или за полов напад на дете. Јас мислам дека со овие кукли уште повеќе ќе му се зголемува желбата за злоставување на дете и ќе му се зголемува либидито и таквите настрани фантазии. Се надевам ќе му се затвори фабриката, страшно луѓее страшно значи (puke)
 

●Untouchable°

Староседелец
24 август 2015
1,186
1,133
1,133
Се очекував од светов ама вакво нешто никогаш.. Ужас..
Јас мислам дека со овие кукли уште повеќе ќе му се зголемува желбата за злоставување на дете и ќе му се зголемува либидито и таквите настрани фантазии. (puke)
Се плашам дека си во право... ;(
 

Astro01

Член со 30 казнени поени
28 август 2015
6
4
3
39
Јас мислам мала е а таа 14 години, њам њам.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 

Solange

Член со 30 казнени поени
6 април 2016
114
134
43
Е стварно безвезе...сеа да се помислиш двапати на некоја да и се обратиш со "Кукле".
It sucks big time...:nah
 
  • Like
Реакции: misterija
Статус
Затворена за нови мислења.