1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Кревање рака врз партнерот

Дискусија во форумот 'Семејство' започната од ShakaZulu, 4 март 2012.

 1. Gabby

  Gabby Полноправен Член

  Зачленет на:
  21 февруари 2012
  Мислења:
  61
  Допаѓања:
  46
  Вистински другар.. Браво.. ^_^
   
 2. Jackal

  Jackal Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  2,031
  Допаѓања:
  2,642
  и то со чупето не се дружев кој знај колку многу. онака имавме муабет само малку..... ама ми пукна филмо и го доби...
   
  На Lena и Gabby им се допаѓа ова.
 3. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,263
  Допаѓања:
  9,105
  не би си ја удрил партнерката, само би ја плеснал по газето. :)
   
  На ecka, Just Perfect, Lena и уште 1 член му се допаѓа ова.
 4. Jackal

  Jackal Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  2,031
  Допаѓања:
  2,642
  тоа се рачуна во секси насилство... и тое убо насилство...
   
  На Lena, Kitty, Caci и уште 2 други им се допаѓа ова.
 5. Luckky

  Luckky Upright

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  2,635
  Допаѓања:
  5,809
  беда голема ако некој/а си го дозволи тоа ;)
   
 6. Aristokrat

  Aristokrat Староседелец

  Зачленет на:
  27 февруари 2012
  Мислења:
  2,655
  Допаѓања:
  3,335
  Идам во една кладилница и се случува да гледам една сцена како еден претпоставувам бивш дечко иде и ја малтретира девојката што работи таму:mad:
  Се подзамислив на неколку пати дали да му речам и да го отерам ама пак ќе си речам "Па зар сама е на светот,нема ли другар,татко,брат да ја заштити?"
  Еднаш знам ја плесна два шамара пред мене а на неколку пати ја пцуе као "ороспијо" и претпоставувам и бара пари да се коцка??
  Не знам,можеби треба два тројца и да го претепаат со вреќа,трето нема.
   
 7. Hexasto

  Hexasto Истакнат Член

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  1,082
  Допаѓања:
  1,631
  Никоаш не сум ја удрил партнерката а и не верувам дека нешто може да ме изнервира толку за да ја мавнам..бедно е и глупо ..
   
  На ecka и Aaliyah им се допаѓа ова.
 8. Stenak

  Stenak Полноправен Член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  46
  Допаѓања:
  84
  И во најголемата лутина и нервоза не би го направил тоа. Не е мој начин тоа, се решаваат работите и без тоа. И раскинувањето е подобар расплет во однос на тоа :)
   
 9. Мортидо

  Мортидо Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  1,054
  Допаѓања:
  1,576
  Може нејзи ја пали тоа,шо му знаиш. :cao
   
  На Lena и Aaliyah им се допаѓа ова.
 10. Aaliyah

  Aaliyah Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  887
  Допаѓања:
  1,090
  Па да ти кажам ништо чудно:unsure
  Веќе 4 години го трпи
   

Сподели: