Кревање рака врз партнерот

Gabby

Полноправен Член
21 февруари 2012
61
46
18
22
па јас и уште еден од друштвото... другиот ден оваа му се јавила да се сретнат за да му раскини.. ко го видела целиот истепан... го парашала шо е работата тој и рекол прашај си ги другарите...
Вистински другар.. Браво.. ^_^
 

Aristokrat

Староседелец
27 февруари 2012
2,655
3,335
1,153
Идам во една кладилница и се случува да гледам една сцена како еден претпоставувам бивш дечко иде и ја малтретира девојката што работи таму:mad:
Се подзамислив на неколку пати дали да му речам и да го отерам ама пак ќе си речам "Па зар сама е на светот,нема ли другар,татко,брат да ја заштити?"
Еднаш знам ја плесна два шамара пред мене а на неколку пати ја пцуе као "ороспијо" и претпоставувам и бара пари да се коцка??
Не знам,можеби треба два тројца и да го претепаат со вреќа,трето нема.
 

Hexasto

Истакнат Член
16 февруари 2012
1,082
1,632
113
Македонија
Никоаш не сум ја удрил партнерката а и не верувам дека нешто може да ме изнервира толку за да ја мавнам..бедно е и глупо ..
 
  • Like
Реакции: ecka and Aaliyah

Stenak

Полноправен Член
19 февруари 2012
46
84
18
Што има врска ?
И во најголемата лутина и нервоза не би го направил тоа. Не е мој начин тоа, се решаваат работите и без тоа. И раскинувањето е подобар расплет во однос на тоа :)
 

Мортидо

Староседелец
6 март 2012
1,054
1,576
1,133
Yellowknife, NT, Canada
metatron86.deviantart.com
Кој се тепа тој се сака :mstickle
Никогаш нема да дозволам да крене рака на мене!!!
Имам една другарка која редовно си е тепана од дечкото. И кога и да ја видам има по некоја модрица на неа.
Устава пена ми фати од зборење ама џабе она си го сака :eek
Може нејзи ја пали тоа,шо му знаиш. :cao
 
  • Like
Реакции: Lena and Aaliyah