Кој спорт го сакате и зошто ? Што тренирате ?

Дали го сакате спортот ?

 • Да

  Votes: 30 93.8%
 • Не

  Votes: 2 6.3%

 • Total voters
  32

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,367
4,942
1,173
Ништо не тренирам. :( А сакам кошарка, ракомет, скијање, атлетика, тенис, пинг понг... :sreken
 
 • Like
Реакции: Smiley_1996

Trouble

Староседелец
6 март 2012
1,516
2,621
1,123
Тренирав се и сешто ама најдолго кошарка, до лани, не тренирам веќе прибидејќи ни се распадна тимот и јас нејќев да се враќам во стариот тим а башка и македонскава кошарка за жени sucks, така да баталив, али си играм онака баскетче од време на време :cool: Пред кошарка тренирав ракомет 2 години, фудбал 3, карате, тенис, пливање, и одев на играорна во 2ро и 3то одд :rofl Сега сакам на планинарење или нешто такво да одам, авантуриста сум голем :smug
 
 • Like
Реакции: Smiley_1996 and Jericho

Scars

Староседелец
17 февруари 2012
2,227
3,542
1,143
возам велосипед,не тренирам ништо... а сакам фудбал,уметничко лизгање :)
 
 • Like
Реакции: Smiley_1996