1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Кој спорт го сакате и зошто ? Што тренирате ?

Дискусија во форумот 'Спорт' започната од Smiley_1996, 3 април 2012.

?

Дали го сакате спортот ?

 1. Да

  30 глас(а)
  93.8%
 2. Не

  2 глас(а)
  6.3%
 1. Smiley_1996

  Smiley_1996 Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  344
  Допаѓања:
  802
  Кој спорт го сакате и зошто ? Што тренирате ? :skip:giggle ...
  tumblr_lrfmfsdQhC1qmohofo1_500.jpg tumblr_llra27NAc61qk22jpo1_500_large.jpg
   
  На Bibi@ му/ѝ се допаѓа ова.
 2. 990Freak

  990Freak Староседелец

  Зачленет на:
  12 март 2012
  Мислења:
  1,274
  Допаѓања:
  1,911
  Освен што возу точак, ништо друго. :)
   
  На Scars31 и Smiley_1996 им се допаѓа ова.
 3. The Tramp

  The Tramp Филмохолик

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,367
  Допаѓања:
  4,942
  Ништо не тренирам. :( А сакам кошарка, ракомет, скијање, атлетика, тенис, пинг понг... :sreken
   
  На Smiley_1996 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Bum-Bum

  Bum-Bum Истакнат Член

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  1,125
  Допаѓања:
  1,844
  Моментално ништо не тренирам од проста причина што сум слаба со време...А сакам фудбал,кошарка ракомед,тенис...Ма се сакам :)
   
  На Smiley_1996 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Avona Vi

  Avona Vi Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  493
  Допаѓања:
  630
  Порано тренирав кошарка, ама од како си ја скршив раката престанав со тренинзи
   
  На TheQueen и Smiley_1996 им се допаѓа ова.
 6. КрисТина К.

  КрисТина К. Истакнат Член

  Зачленет на:
  2 март 2012
  Мислења:
  527
  Допаѓања:
  1,654
  Кошарката ја обожавам (inlove)
   
  На TheQueen и Smiley_1996 им се допаѓа ова.
 7. Trouble

  Trouble Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  1,516
  Допаѓања:
  2,621
  Тренирав се и сешто ама најдолго кошарка, до лани, не тренирам веќе прибидејќи ни се распадна тимот и јас нејќев да се враќам во стариот тим а башка и македонскава кошарка за жени sucks, така да баталив, али си играм онака баскетче од време на време :cool: Пред кошарка тренирав ракомет 2 години, фудбал 3, карате, тенис, пливање, и одев на играорна во 2ро и 3то одд :rofl Сега сакам на планинарење или нешто такво да одам, авантуриста сум голем :smug
   
  На Smiley_1996 и Jericho им се допаѓа ова.
 8. Lady*

  Lady* Староседелец

  Зачленет на:
  1 април 2012
  Мислења:
  1,965
  Допаѓања:
  6,161
  Одбојче ;)
   
  На Smiley_1996 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Scars

  Scars Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,542
  возам велосипед,не тренирам ништо... а сакам фудбал,уметничко лизгање :)
   
  На Smiley_1996 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Nightmare_f

  Nightmare_f Истакнат Член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  1,358
  Допаѓања:
  2,204
  тренирав ракомет 7 години...тоа ми беше првата љубов(inlove) ...
  сеа само трчање на стадион...мора да се одржава мускулатурата :)
   
  На Smiley_1996, КрисТина К. и Scars31 им се допаѓа ова.

Сподели: