Кој е вашиот идол?

NEPOBEDLIV

Истакнат Член
5 март 2012
288
412
63
Темава незнаев кај да ја отвотрам па ја отворив таму кај што е.Ако не сум и го погодил местото слободно преместете ја.

Инаку, поената на темава е да кажете кој е вашиот идол.

Мојот идол е фудбалерот кој речиси си сите го знаете - Златан Ибрахимовиќ.


Епа другари и другарки, навалете :D
 

cece17

Староседелец
21 февруари 2012
270
204
1,043
Чарли Шин и Линдзи Лохан не заради дрогите и алкохолот заради инаетот и заради тоа што си ги живеат животите како тие што сакаат и уво не ги боли за јавноста
 
  • Like
Реакции: 048, Hexasto and Scars31

Bum-Bum

Истакнат Член
3 март 2012
1,125
1,845
423
Еден досаден град
За тоа како треба да изгледа една жена и какво однесување треба да има .....FileAngelina_Jolie_Cannes_2011.jpg

За тоа каков брак имаат FileAngelina_Jolie_Brad_Pitt_Cannes.jpg

А за тоа како кого би сакала да бидам успешна во кариерата еFileAM_Juli_2010_-_3zu4.jpg

Им симнувам капа и на двете :)
 
  • Like
Реакции: Hexasto