1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Кој е вашиот идол?

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од NEPOBEDLIV, 18 март 2012.

 1. NEPOBEDLIV

  NEPOBEDLIV Истакнат Член

  Зачленет на:
  5 март 2012
  Мислења:
  288
  Допаѓања:
  412
  Темава незнаев кај да ја отвотрам па ја отворив таму кај што е.Ако не сум и го погодил местото слободно преместете ја.

  Инаку, поената на темава е да кажете кој е вашиот идол.

  Мојот идол е фудбалерот кој речиси си сите го знаете - Златан Ибрахимовиќ.
  [​IMG]

  Епа другари и другарки, навалете :D
   
 2. marjan

  marjan Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  489
  Допаѓања:
  657
  ЧАК НОРИС (happy):rofl:rofl
   
  На WomanInRed, КрисТина К., Hexasto и уште 2 други им се допаѓа ова.
 3. Scars

  Scars Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,542
   
  На 048 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. The Tramp

  The Tramp Филмохолик

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,367
  Допаѓања:
  4,942
  Од актерите: :D
  [​IMG]
  [​IMG][​IMG]

  Од пејачите:
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На КрисТина К. и Saladin им се допаѓа ова.
 5. Sesil

  Sesil Староседелец

  Зачленет на:
  20 февруари 2012
  Мислења:
  298
  Допаѓања:
  230
 6. cece17

  cece17 Староседелец

  Зачленет на:
  21 февруари 2012
  Мислења:
  270
  Допаѓања:
  204
  Чарли Шин и Линдзи Лохан не заради дрогите и алкохолот заради инаетот и заради тоа што си ги живеат животите како тие што сакаат и уво не ги боли за јавноста
   
  На 048, Hexasto и Scars31 им се допаѓа ова.
 7. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  Lionel Messi !!!!!
   
 8. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  [​IMG][​IMG]

  И МАМА.

  Кул типки, успешни во кариерата, имаат интересен стил.
   
  На Luckky, Bum-Bum и N|ghtmare_f им се допаѓа ова.
 9. 990Freak

  990Freak Староседелец

  Зачленет на:
  12 март 2012
  Мислења:
  1,274
  Допаѓања:
  1,911
  Serj Tankian, Jimi Hendrix, Steve Vai ...
   
 10. Bum-Bum

  Bum-Bum Истакнат Член

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  1,125
  Допаѓања:
  1,844
  За тоа како треба да изгледа една жена и какво однесување треба да има ..... FileAngelina_Jolie_Cannes_2011.jpg

  За тоа каков брак имаат FileAngelina_Jolie_Brad_Pitt_Cannes.jpg

  А за тоа како кого би сакала да бидам успешна во кариерата е FileAM_Juli_2010_-_3zu4.jpg

  Им симнувам капа и на двете :)
   
  На Hexasto му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: