Користење провокација (чепче клизма) пред секс

Anita Nikoloska

Нов член
23 мај 2020
14
8
3
31
Здраво ја отворив оваа тема бидејќи со дечко ми кога и да имаме анален секс само што ке ми го пикни ми доаѓа напон за празнење.Ми има речено во неколку наврати пред сексот да ми стави чепче или клизма но не знам дали пред секс се користи такво нешто.Дали да користам или не.Молам за мислење.Поздрав.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Weed_lover

ScoobyDoo

Староседелец
17 февруари 2012
388
680
1,103
Здраво ја отворив оваа тема бидејќи со дечко ми кога и да имаме анален секс само што ке ми го пикни ми доаѓа напон за празнење.Ми има речено во неколку наврати пред сексот да ми стави чепче или клизма но не знам дали пред секс се користи такво нешто.Дали да користам или не.Молам за мислење.Поздрав.

Испразни се слободно, има нешто романтично во тоа.
 
  • Haha
Реакции: MoonFairy, Dejan1 and JaMi

Doping

Истакнат Член
2 март 2019
1
1
113
30
Здраво ја отворив оваа тема бидејќи со дечко ми кога и да имаме анален секс само што ке ми го пикни ми доаѓа напон за празнење.Ми има речено во неколку наврати пред сексот да ми стави чепче или клизма но не знам дали пред секс се користи такво нешто.Дали да користам или не.Молам за мислење.Поздрав.
mnogu porno gledas i mislis deka vo praksa e taka isto kako na videata so gi gledas tamy se e odglumeno i se spremani so lubrikanti gi mackat i posle lesno izgleda ko ke mu vlegva vo takvo dupce i tamy na videata so pauzi snimat samo sekfenci se i posle gi spojuvaat site sekfenci i ti si mislis wauu kolku ubo e.Ne si igraj igracki ke ti se rasiri dupceto i posle ko ke odis po nuzda stolicata izmetot ke ti paga brzo ke si go rasiris dupceto
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Prashina

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,072
5,610
1,683
Disco
Клизма, тоа се тие зборчиња без кои животот би бил сив и монотон :)
Плус и го пикнал. A Dove just died outside.
 
  • Haha
Реакции: MoonFairy

MoonFairy

Староседелец
28 септември 2012
1,284
1,907
1,133
Еее колку ли се менуваат времињата...
Да не звучам старо и дрто, ама порано бе едвај се кандисувавме по којзнае колку време да ти го стави во дупката кај што треба, сега со ДЕЧКО И` стасале до анален секс...
Па пази и тој да и` го ставел чепчето... :frantic И после нека те испрати до шоља...онака кавалерски...(facepalm)