1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Корги и Мопс во Македонија

Дискусија во форумот 'Домашни миленици' започната од Nadica366, 23 декември 2019.

 1. Nadica366

  Nadica366 Нов член

  Зачленет на:
  23 декември 2019
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Здраво.. Започнувам нов тема специфично за овие две раси. Дали знаете од каде можам да купам или вдомам Корги(Pembroke) или Мопс? (Во Македонија секако) Позз
   

Сподели: