1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Колку сте високи?

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од Hip.Hop_MKD, 31 март 2012.

 1. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,931
  Паа онака листам наоколу и гледам нема ваква тема, па затоа од сега еве ќе има. :D
  Колку сте високи, дали сте задоволни од својата висина и дали тоа ви претставува некаква пречка или некаков плус во животот?!
  [​IMG]
  Јас еве за пример сум висок околу 1,86 cm и да прилично задоволен сум од мојата висина но би сакал да бидам уште малце повисок. Некако висината ми изгледа како да делува застрашувачки кон другите луѓе и некој сантиметар плус не би било лошо. :)
   
  На I love you, Nightmare_f и Dee Dee им се допаѓа ова.
 2. marjan

  marjan Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  489
  Допаѓања:
  657
  190 задоволен сум (happy)
   
  На Loner, TIGERWOMAN31SK, Nightmare_f и уште 1 член му се допаѓа ова.
 3. Stenak

  Stenak Полноправен Член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  46
  Допаѓања:
  84
  1.82m и презадоволен сум :)
   
  На Loner и Dee Dee им се допаѓа ова.
 4. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,263
  Допаѓања:
  9,106
  1998 - 122
  2000 - 151
  2002 - 171
  ***
  2008 - 179
   
  На Loner, Hip.Hop_MKD и Dee Dee им се допаѓа ова.
 5. Alex M.

  Alex M. Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  328
  Допаѓања:
  523
  1,72:)
   
  На Dee Dee му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Мортидо

  Мортидо Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  1,054
  Допаѓања:
  1,576
  1,86.
   
  На TIGERWOMAN31SK, Nightmare_f и Dee Dee им се допаѓа ова.
 7. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,757
  1.70
   
  На TIGERWOMAN31SK, Bum-Bum и Dee Dee им се допаѓа ова.
 8. Scars

  Scars Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,542
  2.02
   
  На Loner, Foxboro и Dee Dee им се допаѓа ова.
 9. The_Mayor

  The_Mayor Фраер од пелени

  Зачленет на:
  18 март 2012
  Мислења:
  2,838
  Допаѓања:
  6,527
  ван хандрет анд севенти фајв сантиметарс.:D
   
  На TIGERWOMAN31SK и Dee Dee им се допаѓа ова.
 10. street_chic

  street_chic Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  1,433
  Допаѓања:
  3,678
  1.70 :)
   
  На Loner и parvati им се допаѓа ова.

Сподели: