Колку партнери сте имале досега? | Црнобело Форум

Колку партнери сте имале досега?

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,332
5,841
1,683
Disco
Еех па неможеме да бидеме сите како тебе да се чуваме за првата брачна ноч:zelen

А ти колку пимпа имаш, кој ли сега ќе стопанисува со тебе, после падот на пастирот? Дали веќе се прешалта или има време? :unsure
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Prashina

corki

Староседелец
21 декември 2013
542
449
1,073
А ти колку пимпа имаш, кој ли сега ќе стопанисува со тебе, после падот на пастирот? Дали веќе се прешалта или има време? :unsure
Ај колку да не останам должен!
Како прво појма немам што ти значи "пимпа"..ако мислиш за к*р,бутни си го во газот!

Инаку стопанисување со мојата душа не давам никому, чувствата мои величествено место во душата на моја сакана,и не мешај ми ги со твојата егзиатенцја(партиите)!

А сега си ти со твојот пастир,едвај да дојдете до мека постела,инаку ако не го јадевте ќотекот ко магариња,пак немаше да дојдете до тука,но ај ќе видиме до кога ќе бидете со насмеани лица(но со пола отвореа уста)
Со искршени глави,со по некое искршено ребро,и некоја дупка во стомак,..а надолу здрави!
Затоа прерано ви е да се кезиш,уште не завршило начисто,пак ке дремиш и питаш на последната кривина кај јанкоец,земи малку воздух пред да бидеш циничен!
 

Armagoddamn

Истакнат Член
28 октомври 2015
162
33
328
Партнери за секс не. Тоа е блуд и нема да го правам, инаку сум се запознала со 3-5 луѓе и сметам дека тоа се пропали дејтови. ЗНачи не сум имала дечко
 

pozdrav eden topol

Истакнат Член
10 ноември 2017
606
346
63
Што е битна бројка..битно е колку оставиле добар впечаток, нешто за паметење, незаборавни чувства....Немам попаметна работа па да ги бројам;)

имам 20год. и досега 0 Дали е нормално?


Имаш време да надокнадиш и дури и да ја претераш..ееехх..млад си уште....има дана за мегдана:svirka