Кои од домашните обврски најмалку/најмногу сакате да ги работите? | Црнобело Форум

Кои од домашните обврски најмалку/најмногу сакате да ги работите?

violetmoon

Модератор
Член на администрација
11 декември 2012
2,662
5,747
1,153
  • Ми се допаѓа
Реакции: escape and Altaïr

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,236
2,328
1,153
Skopje
www.facebook.com
Немој само ти да го измориш многу со некои специјалитети па тука да ми заспие над шпоретот:D
Хаха нее ќе го чувам ко очите, кај тебе и ќе готви и ќе пее во исто време :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: violetmoon