Козметика ,шопинг на големо

ladysroom

Нов член
28 март 2018
1
0
1
30
Немав прикладен наслов за темава а прашањето ми беше дали знае некој каде се наоѓа тоа место во Косово (пазар ли е што ли е ) кај се продава козметиката на големо ? Знам дека е таму некаде 100% но незнам каде.. ( сместете ми ја темава каде треба ..)
 

incule

Староседелец
5 јануари 2015
739
127
1,053
26
Незнам ама може има на гугле,види ќе најдеш