1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Кое животно го сакате за домашно милениче?

Дискусија во форумот 'Домашни миленици' започната од Aaliyah, 17 февруари 2012.

 1. Aaliyah

  Aaliyah Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  887
  Допаѓања:
  1,090
  Од секогаш сум сакала да чувам мајмунче
  Вие ?
   
  На Sugar, Mila Kunis и Dee Dee им се допаѓа ова.
 2. Hexasto

  Hexasto Истакнат Член

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  1,082
  Допаѓања:
  1,631
 3. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,931
  Јас би сакал нешто вакво, ама немам срце за да го затворам.. Видете го само какво е..:rolleyes:
  [​IMG]
   
  На Dee Dee, JaMi и Hexasto им се допаѓа ова.
 4. Grim Reaper

  Grim Reaper Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  326
  Допаѓања:
  338
  [​IMG]
   
  На Dee Dee и Elizabeth Bathory им се допаѓа ова.
 5. Elizabeth Bathory

  Elizabeth Bathory Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  352
  Допаѓања:
  405
  [​IMG]
   
  На Jana, Dee Dee и JaMi им се допаѓа ова.
 6. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,993
  Допаѓања:
  9,620
  ако имам да бирам мејнстрим тогаш - мачка. Нема пограциозно животно он неа.
  Инаку за поексцентрично би чувал був. Иам некад чувано, независно животно е, не бара многу само отворен простор.
   
  На Dee Dee, Везилка и Hip.Hop_MKD им се допаѓа ова.
 7. LadyInPink

  LadyInPink Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  1,239
  Допаѓања:
  1,758
  Мајмунче мало...
   
  На Dee Dee му/ѝ се допаѓа ова.
 8. The_melnicanecot

  The_melnicanecot Истакнат Член

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  237
  Допаѓања:
  394
  Мечок некој кафеав, да го шетам по водно и на кеј:)
   
  На Caci, Dee Dee и Hip.Hop_MKD им се допаѓа ова.
 9. Glorry

  Glorry Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  261
  Допаѓања:
  369
  самоједче мало :sreken
   
  На Jana и Dee Dee им се допаѓа ова.
 10. Psychobilly

  Psychobilly Староседелец

  Зачленет на:
  18 февруари 2012
  Мислења:
  600
  Допаѓања:
  1,509
  Отсекогаш сум сакал игуани имав една но за жал ми ја отепаа :place 60444_100283426701830_100001605180582_629_5028225_n.jpg
   
  На Dee Dee и JaMi им се допаѓа ова.

Сподели: