1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Кога една жена сака, таа знае

Дискусија во форумот 'Колумни' започната од emzzy, 26 мај 2012.

 1. emzzy

  emzzy Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  1,374
  Допаѓања:
  1,871
 2. The_Mayor

  The_Mayor Фраер од пелени

  Зачленет на:
  18 март 2012
  Мислења:
  2,838
  Допаѓања:
  6,527
  Тажна сторија, вистина жално.:(
   
 3. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  true story bro...
   
 4. Legioner

  Legioner Истакнат Член

  Зачленет на:
  18 април 2012
  Мислења:
  999
  Допаѓања:
  606
  потресна али реална приказна
  тоа што викаат живот пишува романи
   
  На Mermaid и melpomena им се допаѓа ова.
 5. Trouble

  Trouble Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  1,516
  Допаѓања:
  2,621
  Ехххх уште ова ми фалеше, се расплакам како мало детеее :place Многу сум емотивна на вакви тру сторис :(
   
  На parvati и emzzy им се допаѓа ова.
 6. Electra

  Electra Неонка
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  2,048
  Допаѓања:
  6,666
  Кој курац ме тера да читам вакви работи...
  Damn you ninjas! Damn you and your onions! :place
   
 7. Gemini

  Gemini Староседелец

  Зачленет на:
  24 мај 2012
  Мислења:
  2,477
  Допаѓања:
  5,078
  тажнооо...се расплакав;(
   
 8. True_Blood

  True_Blood Upright

  Зачленет на:
  18 февруари 2012
  Мислења:
  1,132
  Допаѓања:
  2,396
  |-(

  И јас се потресов...еве се тресам цела.
  Ау, не...it`s an earthquake.
   
  На Roxelana, Saladin, Legioner и уште 1 член му се допаѓа ова.
 9. lady_blue

  lady_blue Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  2,400
  Допаѓања:
  4,420
  се двоумам каде да ја преместам темава :^)
  зашто Поезија и Проза е форум за лично ваши творби
   
  На melpomena му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Aristokrat

  Aristokrat Староседелец

  Зачленет на:
  27 февруари 2012
  Мислења:
  2,655
  Допаѓања:
  3,335
  Хахахаха за женска интуиција рака пружам ама за текстов со рак и толку драматизирање ко во турско-индиска серија не сум се изнасмеал,дури и вметнато puzzle во приказната да бара низ сликите што сакала мртвата жена да му каже ова ни Дејвид Линч не може да го режира вака:rofl
  Кили е цар он овде би рекол "Ma немој да ме је:cenzura"
   

Сподели: