1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Кеба Легенда

Дискусија во форумот 'Изведувачи' започната од Hexasto, 27 јуни 2012.

 1. Hexasto

  Hexasto Истакнат Член

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  1,082
  Допаѓања:
  1,631
  После последните негативности на форумот време е за нешто освежително..кој ако не Кеба..уживајте во темава и добродојдени се сите добронамерници..   
  На JaMi, The_Mayor, Dr.Gonzo и уште 1 член му се допаѓа ова.
 2. Hexasto

  Hexasto Истакнат Член

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  1,082
  Допаѓања:
  1,631

  тоаааааааааааааааааааааааааааа маестрооооооооооо :rofl
   
  На The_Mayor му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Dr.Gonzo

  Dr.Gonzo Истакнат Член

  Зачленет на:
  23 февруари 2012
  Мислења:
  651
  Допаѓања:
  1,915
  Предлагам темава да се преименува во „Кеба - Цар“. Ма каков цар, император на турбофолк сцената, освојувач на милион млади напатени, скршени, пијани срца кои треперат од преубавата музика која тој ја создава.
  Најновата трака на Царот која му ја препејаа многу пејачи ширум светот, уживајте
   
  На Lady*, The_Mayor и Hexasto им се допаѓа ова.
 4. Hexasto

  Hexasto Истакнат Член

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  1,082
  Допаѓања:
  1,631
  позз брате ова многу се радувам кога ке видам вакви вистински фанови на овој несекојдневен талент даден од бога..
  специјален позз до тебе
   
  На The_Mayor и Dr.Gonzo им се допаѓа ова.
 5. Dr.Gonzo

  Dr.Gonzo Истакнат Член

  Зачленет на:
  23 февруари 2012
  Мислења:
  651
  Допаѓања:
  1,915
  ууу брате свака част за песнава царска (pivo)
  За тебе специјално
   
  На Hexasto му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Hexasto

  Hexasto Истакнат Член

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  1,082
  Допаѓања:
  1,631
  фала брате за ова ти дужам :biggrin..али доста се поздравуваме мислам дека е редно да остаиме простор и другите форумџии да го искажат воодушевувањето од овој несекојдневен феномен :rofl
   
  На Dr.Gonzo му/ѝ се допаѓа ова.
 7. The_Mayor

  The_Mayor Фраер од пелени

  Зачленет на:
  18 март 2012
  Мислења:
  2,837
  Допаѓања:
  6,520
  Кеба е закон (y):*(hug) .... скоро една песна му знам.
  Ја научив од неговиот најголем фан после мене.
   
  На TheQueen и Hexasto им се допаѓа ова.
 8. ScoobyDoo

  ScoobyDoo Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  386
  Допаѓања:
  677
  ајде веселооооооооо..... (pivo)(pivo)(pivo)(pivo)(pivo)(pivo)(pivo)(pivo)(pivo)(pivo)(pivo)(pivo)(pivo)(pivo)

   
  На Hexasto му/ѝ се допаѓа ова.
 9. FallenAngel

  FallenAngel Староседелец

  Зачленет на:
  5 декември 2012
  Мислења:
  601
  Допаѓања:
  401
  Нешто најново од него  Фер убица 2013
   
 10. Lena

  Lena Poétesse

  Зачленет на:
  12 октомври 2012
  Мислења:
  4,151
  Допаѓања:
  7,677
  А кој е Кеба?
   
 11. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Легенда :facepalm2
   

Сподели: