1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Кафани за мерак

Дискусија во форумот 'Излегување и ноќен живот' започната од efederer, 10 март 2012.

 1. Harmonija

  Harmonija Истакнат Член

  Зачленет на:
  12 јули 2013
  Мислења:
  600
  Допаѓања:
  405
 2. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  У Лептокарију, кафанче Калдрма, мноо добра скара и мезе (y)
   
 3. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,721
  Допаѓања:
  752
  Воденица , Ла Тана , Крчма , и да не ја заборавиме секогаш нај спремни и насмеани Кај Јоле !!!
   
 4. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  731
  Допаѓања:
  121
  Два елена
   

Сподели: