Калкулатори за подзнак

InnaLaurie

Истакнат Член
12 март 2012
281
322
363
27
На некој пуст остров
ПОДЗНАК ВО ХОРОСКОП

Денес тешко ќе најдете некој кој не го знае својот хороскопски знак, но многу се ретки оние кои го знаат својот подзнак.Хороскопскиот подзнак е оној зодијачки знак,кој се наоѓал на источниот хоризонт во моментот на вашето раѓање.
извор: femina.mk
 

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,265
9,107
1,683
за тие што сакаат да знат што се во подзнак :)
од податоци треба да знаете:
датум на раѓање, точно време и место :)
 
  • Like
Реакции: InnaLaurie