1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Како да упропастиш жена?

Дискусија во форумот 'Хумор' започната од Дејви, 29 март 2016.

 1. Дејви

  Дејви Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  10 март 2016
  Мислења:
  308
  Допаѓања:
  187
  На индиректно барање на една од форумџиките а и на општо задоволство на сите заинтересирани ја отварам темава.
  Мое мислење е дека треба да и ја земете кредитната картичка, друго немора.
  Некој ако мисли другачие или има нешто да додаде слободно нека повели.:D
   
  На Ѕвездичка и ●Untouchable° им се допаѓа ова.
 2. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Староседелец

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  1,105
  Допаѓања:
  971
  Па да не испадне дека само за мажите има, а не за жените. Исто и за жените важи, направете да се заљуби во вас, скршете и го срцето и веќе ќе е упропастена. :)
   
  На ●Untouchable° му/ѝ се допаѓа ова.
 3. ScorpioNka

  ScorpioNka Истакнат Член

  Зачленет на:
  29 март 2016
  Мислења:
  29
  Допаѓања:
  40
  Ќе ја пријавам за изгубена и така ќе си ја вратам....ем неупропастена, ем со картичка :p:D
   
  На Дејви му/ѝ се допаѓа ова.
 4. misterija

  misterija Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  27 јануари 2016
  Мислења:
  741
  Допаѓања:
  613
  Забораваш дека жена е како мачка, девет животи има..неможе да се упропасти со едно кршење;):D
   
  На ScorpioNka и Дејви им се допаѓа ова.
 5. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Староседелец

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  1,105
  Допаѓања:
  971
  Хахахах ќути ти па, нека се лажат малце маживе :p
   
 6. misterija

  misterija Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  27 јануари 2016
  Мислења:
  741
  Допаѓања:
  613
  Не им текнува како можат да не упропастат само со еден збор:D
   
  На Ѕвездичка му/ѝ се допаѓа ова.
 7. MacedonishQueen

  MacedonishQueen Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 јуни 2015
  Мислења:
  205
  Допаѓања:
  131
  Najprvo se izvinuvam sto ne pisuvam so kirilica..
  Inaku izneverija so nejzina najdobra drugarka :D xD
   
  На Дејви му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Дејви

  Дејви Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  10 март 2016
  Мислења:
  308
  Допаѓања:
  187
  :D
  Расфрли и ги стварите и играчките насекаде по соба.:rofl
   
  На ●Untouchable° му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Дејви

  Дејви Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  10 март 2016
  Мислења:
  308
  Допаѓања:
  187
  Шини и ги зглобовите на нозете да неможе да пробува футџобои.:rofl
   
  На ●Untouchable°, Ѕвездичка и misterija им се допаѓа ова.
 10. misterija

  misterija Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  27 јануари 2016
  Мислења:
  741
  Допаѓања:
  613
  А можеш и прстите да и ги залепиш со двокомпонентен лепак за да избегнеш можна ситуација-ЦВИК:patos:patos
   

Сподели: