Како да упропастиш жена?

  • Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Дејви

Член со 30 казнени поени
10 март 2016
308
187
43
На индиректно барање на една од форумџиките а и на општо задоволство на сите заинтересирани ја отварам темава.
Мое мислење е дека треба да и ја земете кредитната картичка, друго немора.
Некој ако мисли другачие или има нешто да додаде слободно нека повели.:D
 

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,105
971
733
Па да не испадне дека само за мажите има, а не за жените. Исто и за жените важи, направете да се заљуби во вас, скршете и го срцето и веќе ќе е упропастена. :)
 
  • Like
Reactions: ●Untouchable°

misterija

Член со 30 казнени поени
27 јануари 2016
741
613
103
Па да не испадне дека само за мажите има, а не за жените. Исто и за жените важи, направете да се заљуби во вас, скршете и го срцето и веќе ќе е упропастена. :)
Забораваш дека жена е како мачка, девет животи има..неможе да се упропасти со едно кршење;):D