Како го доживувате форумот?

Stojne

Староседелец
29 јануари 2015
394
138
1,053
Kako mesto kade e vo sekoj slucaj podobro od Femina, nema prepukuvanja, no ne mi se svigja sto, ako nekoj ima razlicno mislenje, e na nekoj nacin osuden. Isto taka, za nekoj od maskite clenovi, po poraka sto mi pracaat sliki so sramni sodrzini. Baraat od mene da go slikam teloto i da im go pratam po poraka, za da vidat spored toa dali im odgovaram za druzenje. Kade se administratorite da reagiraat za vakvo odnesuvanje? Kakov forum e ova?
 

123456789deset

Истакнат Член
18 јули 2018
96
36
128
42
ко некое напуштено место на кое некад некој по грешка ке сврати


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

dovefox

Истакнат Член
21 октомври 2018
38
23
108
Ко нешто што замира,а треба да опстане. :igra
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: antonio

bluebell

Истакнат Член
12 јануари 2022
73
24
108
28
Форумов го доживувам како место за допишување со луѓе и читање разни мислења на различни теми.
 

Makedonka

Нов член
15 април 2022
18
3
3
Iskreno, relativno nova sum, i gi citav starite temi. Mnogu zabavno mesto, smetam deka poveke marketing treba za povtorno da dozivee popularnost. Mnogu mnogu podobro od grupite na fb! :) ;)
 

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,285
2,372
1,153
Skopje
www.facebook.com
Како нешто лично, како поглед кон минатото, многу зборови имам пишувано што ми будат доста спомени, убави, среќни и по некои тажни. Доста години форумот ми бил добар пријател и ме запознал со прекрасни луѓе. :)
 

bluebell

Истакнат Член
12 јануари 2022
73
24
108
28
Форумот го доживувам како место каде што можам да го изнесам своето мислење за некоја конкретна тема, или пак да поставам прашање за мој конкретен проблем. Форумов е супер, но треба да има поголема активност на членовите на истиот.