1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Каков мобилен телефон имате?

Дискусија во форумот 'Мобилни' започната од Sara, 15 февруари 2012.

 1. Sara

  Sara Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  116
  Допаѓања:
  116
  Јас имам Sony Ericsson xperia x8. Досега сум задоволна од него.
   
  На КрисТина К., redhead, LMFAO и уште 1 член му се допаѓа ова.
 2. mAcIkA

  mAcIkA Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  376
  Допаѓања:
  516
  [​IMG]
  одличен е...издржлив што е најбитно,батерија 3-4 дена :)
   
 3. важна

  важна Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  552
  Допаѓања:
  694
  [​IMG]
   
  На Dee Dee му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Proton

  Proton Староседелец

  Зачленет на:
  12 февруари 2012
  Мислења:
  127
  Допаѓања:
  263
  iPhone 4 (8GB) & не би го мењал за ништо на светот (можда за 4S) :)
   
  На LadyInPink и важна им се допаѓа ова.
 5. LadyInPink

  LadyInPink Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  1,239
  Допаѓања:
  1,758
  Го делам мислењето со Протон.
  И јас имам таков.
   
  На важна му/ѝ се допаѓа ова.
 6. важна

  важна Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  552
  Допаѓања:
  694
  Браво браво, епл екипа сме се собрале на форумов :D
   
  На FallenAngel, parvati и LadyInPink им се допаѓа ова.
 7. Boyka

  Boyka Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  255
  Допаѓања:
  737
 8. Baronessa

  Baronessa Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  524
  Допаѓања:
  753
  [​IMG]
   
  На Dee Dee му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Primrose

  Primrose Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  680
  Допаѓања:
  1,288
  Еве овој Samsung s3100. Тенеќушка. Уште малку ќе го прослави својот втор роденден. :eekops:
  [​IMG]
   
 10. Elizabeth Bathory

  Elizabeth Bathory Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  352
  Допаѓања:
  405

Сподели: