1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Каква раса е вашето куче или маче?

Дискусија во форумот 'Домашни миленици' започната од TheFrisb, 3 март 2012.

 1. TheFrisb

  TheFrisb Староседелец

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  97
  Допаѓања:
  161
  Па треба да одговорите.Каква раса е вашето куче или маче.
   
  На Hip.Hop_MKD му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Alex M.

  Alex M. Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  328
  Допаѓања:
  523
  Моето куче е џукела што би рекле вие но е 1000 пати подобро од расните :D
   
  На Aaliyah, 048 и TheFrisb им се допаѓа ова.
 3. emzzy

  emzzy Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  1,374
  Допаѓања:
  1,871
  Бретонец :)
   
  На Hip.Hop_MKD му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,262
  Допаѓања:
  9,105
  моите мачки се домашни...кучето....не е расно....
   
 5. Elence

  Elence Полноправен Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  96
  Допаѓања:
  86
  IMG_0652.JPG џуџест пинчер - Хектор :)
   
  На Bum-Bum, Aaliyah, наташа и уште 2 други им се допаѓа ова.
 6. Caci

  Caci Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  872
  Допаѓања:
  1,103
  Не е расно моето куче ;)
   
  На Hip.Hop_MKD му/ѝ се допаѓа ова.
 7. наташа

  наташа Староседелец

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  139
  Допаѓања:
  115
  хммм мачето ми е полуангор се вика Бурхан а кучето ми е миниче женско е и се вика Лепа :p
   
 8. LadyInPink

  LadyInPink Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  1,239
  Допаѓања:
  1,758
  Малтезер
   
 9. КрисТина К.

  КрисТина К. Истакнат Член

  Зачленет на:
  2 март 2012
  Мислења:
  527
  Допаѓања:
  1,654
  Шарпланинец :smug
   
  На Hexasto му/ѝ се допаѓа ова.
 10. zombie#

  zombie# Полноправен Член

  Зачленет на:
  11 април 2012
  Мислења:
  72
  Допаѓања:
  65
  Лабрадорче :)
   

Сподели: