Каква коса ве привлекува кај спротивниот пол? | Црнобело Форум

Каква коса ве привлекува кај спротивниот пол?

Stojne

Староседелец
29 јануари 2015
394
137
1,053
 

Ѕид на плачот

Истакнат Член
20 септември 2016
222
113
343
29
Скопје
Преферирам кратко, смеѓа, црна, небитно. А, и не е клучно.
Не е се до косата, ТОЈ се додека е ЧОВЕК пред се, во буквалност, нека си ја носи како сака :) И нека не ја крати ни со години, нека му стаса до половина, ако тоа НЕГО му се сфиѓа и го усреќи, мене уште повеќе. Само хигиенски да е одржувана!
 

dovefox

Истакнат Член
21 октомври 2018
38
23
108
Надворешниот изглед не е битен туку,внатрешниот.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Stojne

Stojne

Староседелец
29 јануари 2015
394
137
1,053
I sto ako ima odreden tip kosa, ako ne e so mene vo teskite momenti i ako samo sum mu od korist. A nikoj ne saka da e iskoristen.