Каде можам да најдам? (општо) | Црнобело Форум

Каде можам да најдам? (општо)

woworld

Староседелец
26 декември 2016
12
0
601
23
Секој што бара работа од дома, својата работа од соништата може да ја пронајде во рамките на тимот на АВОН. Координатор сум во авон, и препорачувам на секому да проба да биде шеф. Да заработува на брз и лесен начин. Заинтересирани нека ме контактираат во порака. Поз
 

Artist

Истакнат Член
16 декември 2017
7
2
303
23
Каде можам да најдам:
а) тефтери за цртање/скеч блокови во разни големини,
Screenshot_2017-12-15-22-57-17.png Screenshot_2017-12-15-22-57-33.png Screenshot_2017-12-15-22-58-26.png
б) технички/механички моливи со мина поголема од 2,5mm и мини за истите,
Screenshot_2017-12-15-22-40-51.png Screenshot_2017-12-15-22-40-17.png
в) пак папир?
 

woworld

Староседелец
26 декември 2016
12
0
601
23
Здраво. Денес секој од нас бара дополнителна заработувачка. Нудам работа во Авон. Работа која нема да ве заморува, работа од дома. Заработувате сами, сами сте свој шеф. Добивате подароци. За секој што ке се регистрира следува парфем за само 25ден. За дополнителни информации пишете ми во порака. Поз26047096_577501652595678_2894033662819718477_n.jpg
 

Viper0105

Нов член
15 август 2018
1
0
1
32
Сакам да прашам за книгата Мит за сите времиња од Стојмир Симјановски да не ја има некој и дали ја продава или каде можам да ја најдам за купување.

За членот @Аркантос прочитав некаде дека ја има но профилот не му е достапен, дали има некој на форумов да го праша истово за мене. Фала однапред и поздрав.
 
Последна промена: