Каде можам да најдам? (општо) | Црнобело Форум

Каде можам да најдам? (општо)

Armagoddamn

Истакнат Член
28 октомври 2015
162
33
328
Каде да најдам аудио-визуелен речник на Германски?
оставете линк

Кодното име ѝ е Сузана Спасовска. Побарај ја така и одма ти даваат цд.
Lady Gaga слушаш?
hh, и ја почнав д аја слушам пред да стане "woman of the year"
 
Последна промена од модератор:

Struggler

Староседелец
19 јануари 2013
1,755
1,002
1,133
Ми треба итно ланче, нека е кончано, со хороскопски знак девица. Каде може да го порачам најбрзо или да најдам во продавница, во рок од 1 недела макс?
 

malo

Староседелец
Најфотограф
13 септември 2012
1,280
2,068
1,133
Ми треба итно ланче, нека е кончано, со хороскопски знак девица. Каде може да го порачам најбрзо или да најдам во продавница, во рок од 1 недела макс?
Ако има @malo нешто, нека ти испрати. Јас како посредник 10 проценти од профитот :kafe[/Q
Neznam... aj utre ke odgovoram.
 

Alaysa

Полноправен Член
17 декември 2015
68
15
18
Кажете ми каде се продаваат четкички за nails designs ама комплет, пошто знам една до две се продаваат и во авон (nod)