Каде е членот? | Црнобело Форум

Каде е членот?

misti.diva orhideja

Член со 30 казнени поени
10 јануари 2017
262
195
43
Здраво мистериозно диво орхидејче:)!
Тука сум душо,добар сум,но не најдобар,на четврт грип сум,од изминатиов месец,но веќе при крај е и последниот(се надевам):),но кога ќе помине и овој,на раат ќе сум си!:).
Се надевам ти си добро!?:)
Ееее, сега веќе подобра сум, навистина се загрижив..знам и јас камен да фрлам овде, ама и ти се забега бајаги(hug)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: corki

pozdrav eden topol

Истакнат Член
10 ноември 2017
606
345
63
@Ѕвездичка @corki
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
2,770
7,293
1,153
Big Sur
Леее, ми текна случајно на еден член што се вртка овде, ама не пишува.
Кај е @The_Mayor??
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: The_Mayor

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,023
9,648
1,683
Normandy
Наминав тро да ве ѕирнам стара школа тука. Мирно е, пеколни вруќини низ градов, иако полно за овој период од годината, пак штама. У план ми е да сркнам по некое кафе тука, праат добро фредо еспресо у Шекспир, со шербет. Башка моеш и книга да читаш и фаќаш сеир од време навреме.
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
2,770
7,293
1,153
Big Sur
Ете, видиш како си испланирал. Елај си при стара багра. :zelen
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Saladin