Каде да најдам? (облека и модни додатоци)

.Т.Д.

Нов член
30 март 2021
1
0
1
Здраво и хелп, дали некој знае каде може да се најде ваква јакна или некоја страна од каде може да се нарача кај нас ?
20210329_155857.jpg
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
2,524
7,152
1,153
Big Sur
Добредојде. :wavespin
На инста страната на My Moda ми излегуваа, еве успеав да најдам слична во ноември што продавале, а имаше и доста слични во Mega Fashion (не знам кај живееш, но ако го има аутлетот, јас мојата од таму ја земав, единствено е малку подебелка).
Ги имаше многу, многу често по онлајн продавнициве, само не знам колку би ги имале сега на залиха пошто се менува сезоната, но нема што да изгубиш ако прашаш. :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: .Т.Д.