Историски слики и разгледници од Македонија | Црнобело Форум

Историски слики и разгледници од Македонија

Hip.Hop_MKD

Староседелец
15 февруари 2012
2,204
3,932
743
Ја сум голем љубител на фотографијата и мило ми е што ја отварам темава.
Во продолжение историски слики и рагледници од сите предели на Македонија. :)

Продолжува како што викаме секогаш.. :D
 

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,271
9,113
1,683
Бешиште


Канатларци


Манастир Трескавец


Мостот Ќемерлија - Прилеп (денес не постои)


Прилеп


Прилеп


Рудник Небрегово
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Saladin and Redhead