Испукајте се | Црнобело Форум

Испукајте се

Kisserboy

Староседелец
6 март 2012
2,451
3,795
1,153
27
Битола
Пичкати матер твоја тој ќе ми се праел другар да ти е**м племето твое скапан
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: MATEJA

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,515
1,183
Big Sur
Леле, океј, вие метал манијаци и страсни љубители на бедес звукот. Светот ќе продолжи да се врти и ако не ја споделите новата песна од Ајрон Мејден, која, патем, е далеку од „најдоброто нешто направено бар последниве 5 години“. (facepalm)
 

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,447
9,155
1,683
Кушкундалево
Преку Тасе веќе. Не знам кој има ваков комшилук бре, едните од сабајле (буквално од 6) до вечер палат ќумбе секој ебaн ден, другите секој ден чукаат на некои плехови, лимови, железа, третите секој ден изиграваат авто-механичарска работилница у склоп со автоперална среде улица по цел ден, четвртите иде ли 3 саат ене ти ги со детето надвор и постојано се дерат по него. Мајке му подобро ми е да си купам тампони за уши и тампони со арома за нос.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Makedonec

Prashina

Староседелец
28 јуни 2013
1,362
3,056
1,133
Само да ти кажам дека понекогаш и јас сум тапа, а тогаш ми требаат само неколку реченици, не цела вечер до рано утро, но и тоа го немам само да си знаеш...Ама ако...и знам дека те заболе к за мене како и секогаш, ништо ново.
 

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,747
253
Камо да можев да пукнам....душава ми се стегна денес,цревата во грло ме загушија...сакам да повратам а неможам и се гушам...
Кај го видов тоа проклето видео...зарем во Скопје, во мојот град постои ваков монструм од жена...дадилка била...уффффффффф..како би и го заринкала ножот под грло и гркланот у задник да и го ставам.....Боже...зарем можам и јас да се преобратам толку,звер се претворив,во состојба сум да убијам...
Срце ми се стега за малото измалтретирано сонценце,душичка.....уффффффффф.....ми пукаат шафовите....е тек сега подивев....
 

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,447
9,155
1,683
Кушкундалево
Преку тасе веќе со еден ист муабет. Секој ден тоа па тоа, најмалку 20 пати го имаме правено муабетот и пак ти викаат „И сеа кој ти е планот?“ На крај дури и јас излегувам крив оти викам дека ми е досадно секој ден да го повторувам истото и да одговарам со ист одговор на истите прашања и се лутиме еден на друг.
Главата ме здоболе.
 

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,199
1,133
Преку :cenzura од овие што се пријавуваат со крадени фотографии од нет.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Prashina

corki

Староседелец
21 декември 2013
542
449
1,073
Да ти е**м тој скопски сообраќајен метеж,ми искршија автомобилот,ке ти е**м и пилотите,ко да заборавиле нешто,само со раце возат,мозокот не го употребува секој.Па зарем не гледаш дедка чекам на семафор бе будало слепа.
 

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,747
253
Да ти е**м тој скопски сообраќајен метеж,ми искршија автомобилот,ке ти е**м и пилотите,ко да заборавиле нешто,само со раце возат,мозокот не го употребува секој.Па зарем не гледаш дедка чекам на семафор бе будало слепа.
Некој чекајќи чекич му паднал на глава....гледај во семафорот а не во мобилен:rofl