1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Институт за Социологија-мислења и искуства

Дискусија во форумот 'Образование' започната од Lotus2000, 5 јуни 2018.

 1. Lotus2000

  Lotus2000 Нов член

  Зачленет на:
  5 јуни 2018
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Здраво на сите можеби на оваа тема не и е местото овде но мора да прашам. Само што завршив средно и во план ми е да продолжам на Инстиутот за Социологија, барав на интернет нема ништо посебно. Потребни ми се мислења, искуства, и се друго во врска со факултетот па доколку некој студира или има завршено да ми помогне околу оваа моја дилема бидејќи се чувствувам како во агонија. поздраав :)
   
  #1 Lotus2000, 5 јуни 2018
  Последна промена од модератор: 5 јуни 2018

Сподели: