Инженерски прстен | Црнобело Форум

Инженерски прстен

Eva

Староседелец
19 февруари 2012
106
100
1,043
Ме интересира, како се добива овој прстен? Што точно треба да правиш, да истражуваш, да креираш? Обожавам да работам на надоградување на себеси, и да наоѓам нови предизвици.
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
2,770
7,293
1,153
Big Sur
Првпат слушам за достигнувањево, искрено, ама еве чичко Гугл што вели во врска со условите.
Ова е правилникот за признанието, а има информации и на сајтов, имаат долу контакт, би можела да им пишеш.