1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Изразете ги моменталните чувства преку песна

Дискусија во форумот 'Музика' започната од melpomena, 11 март 2012.

 1. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,756
  Мислам дека ја нема темава и самиот наслов си кажува се.еве како јас се цувствувам сега
   
  На Photographer му/ѝ се допаѓа ова.
 2. 4FUN

  4FUN Староседелец

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  894
  Допаѓања:
  1,987
   
  На 048, Sugar и Party Poison им се допаѓа ова.
 3. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099


  ...I'd rather be the devil
  than being that woman's man....
   
  На DarkPassenger му/ѝ се допаѓа ова.
 4. end.

  end. Полноправен Член

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  72
  Допаѓања:
  78
   
  На Scars31 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,262
  Допаѓања:
  9,105
   
  На Брида, Gemini, Scars и уште 2 други им се допаѓа ова.
 6. Snape

  Snape Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  284
  Допаѓања:
  402
   
  На Брида, Luckky, Y1K991 и уште 2 други им се допаѓа ова.
 7. Sugar

  Sugar Истакнат Член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  501
  Допаѓања:
  1,110
   
  На 048, Luckky и end. им се допаѓа ова.
 8. Luckky

  Luckky Upright

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  2,635
  Допаѓања:
  5,809
   
  На Gemini, LMFAO, Bibi@ и уште 2 други им се допаѓа ова.
 9. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,262
  Допаѓања:
  9,105
   
  На Gemini, Mermaid, Nightmare_f и уште 2 други им се допаѓа ова.
 10. emzzy

  emzzy Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  1,374
  Допаѓања:
  1,871
   
  На Брида, Gemini, Luckky и уште 4 други им се допаѓа ова.

Сподели: