Известувања за нови колекции, попусти, распродажби, промоции

Ivance

Нов член
17 февруари 2012
12
5
3
29
Темава е всушност да известуваме кога во одредени продавници доаѓа нова колекција, интересна и поволна и посебно во најактуелните продавници. Потоа кога во одредени продавници започнуваат попустите. Распродажба!!!
И секако промоции како на пример купуваш едно добиваш две итн..
Па ако имате некоја новост,споделете :)
 

emzzy

Староседелец
25 февруари 2012
1,376
1,875
1,123
Охрид во Жанро кај скаличките, сите цени на пола беа пред некоја недела, мислам и дека уште се..
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Ivance

emzzy

Староседелец
25 февруари 2012
1,376
1,875
1,123
Во COnverse да не има нешто попусти? Или Nike? :D
 

Marrie

Староседелец
13 февруари 2012
509
803
693
Пред некој ден бев Охрид и имаше попусти.
Не носев многу пари во мене, бев тргната по нешто друго. Инаку ќе се изнакупев пантолончиња во боја, беа 600-700 денари, а имаше и ефтини џемперчиња.
 

LadyInPink

Истакнат Член
14 февруари 2012
1,236
1,749
113
Малку таму, малку овде...
Пред некој ден бев Охрид и имаше попусти.
Не носев многу пари во мене, бев тргната по нешто друго. Инаку ќе се изнакупев пантолончиња во боја, беа 600-700 денари, а имаше и ефтини џемперчиња.
Каде пантолончињата??:)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Ivance