Избор на Форумџија/ка на годината:2012

Кој/а форумџика/ја ја одбележа 2012 година?


  • Вкупно гласале
    56
  • Poll closed .

Lepaa

Истакнат Член
2 декември 2012
985
1,704
393
Претходно имав пишувано на тоа да избереме форумџика или форумџија на годината.Оваа тема не е отворена за да се ствараат тензии него заради дружба помеѓу форумџиите.Се надевам поголем дел од нив ќе се согласат (wasntme).Можете слободно да додадите некој член,кој има најмалку 400 мислења и бил активен во текот на целата година.Гласањето ќе трае до 29.12.2012 година значи точно една недела.:)
Јас се извинувам шо не ги ставив некои други членови ама толку можеше да се стават :(
Модераторите не ги ставив затоа што за избор на модератори има тема.Оваа е само за членови
 

Trajche

Староседелец
13 февруари 2012
1,542
2,557
1,133
Дефинитивно според мене parvati ја одбележа изминатава година на форумов, а за најдобар форумџија/ка штета ја нема во анкетата Sarah
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: ipopovski and Selma

The_Mayor

Фраер од пелени
18 март 2012
2,840
6,532
1,153
Градибачалник на Прибој
Многу ми се интересни овие евровизиски теми, али оваа ме асоцира на избори. Само се мислам зошто нема предизборна кампања...ние да кажеме по нешо за нас, да ви ветиме по нешо, да излажиме, па после да се гласа.
Иначе нема да гласам....мојот глас ќе го продадам по висока цена на 28ми 12ти...а ако не се продаде ќе го дадам на човекот кој се вика Dr.Gonzo , но луѓето го викаат Никола...и денес му е именден (честито името, за многу години(handshake)) исто така и го нема во анкетата бидејќи не е активен во последно, а ако не може него, ќе му го дадам на parvati, или ако не може и него бидејќи е моја конкуренција ќе го подарам во хуманитарни цели за политичари со посебни потреби од СССР.
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
hahaha дадаааа, а Марик е туја hahaha
ваљда дека Лепа е ноф члан и затој, не е бш упутена и не ни знае дека Марик га нема и дека устфари тебе треа да те има
иако штознам, некако чудна тема, сфак различно ке си гу сфати, иако форум не е никакаф натпревар, али не е лоша идеја..
Дефинитивно според мене parvati ја одбележа изминатава година на форумов, а за најдобар форумџија/ка штета ја нема во анкетата Sarah
не ти стезам лајк :p не сам нарциззз hhh ипак ке те демантирам, Saladin e праф оргиналан форумски лик, кој мора сфи да га запознаете, веруј те ми...
 

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,368
4,941
1,173
hahaha дадаааа, а Марик е туја hahaha
ваљда дека Лепа е ноф члан и затој, не е бш упутена и не ни знае дека Марик га нема и дека устфари тебе треа да те има
иако штознам, некако чудна тема, сфак различно ке си гу сфати, иако форум не е никакаф натпревар, али не е лоша идеја..
Не е фер, не е фер, после толку време на форумот :zelen Марик не е тука, а Лена е релативно нов член :rolleyes:
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: parvati

Trajche

Староседелец
13 февруари 2012
1,542
2,557
1,133
hahaha дадаааа, а Марик е туја hahaha
ваљда дека Лепа е ноф члан и затој, не е бш упутена и не ни знае дека Марик га нема и дека устфари тебе треа да те има
иако штознам, некако чудна тема, сфак различно ке си гу сфати, иако форум не е никакаф натпревар, али не е лоша идеја..
не ти стезам лајк :p не сам нарциззз hhh ипак ке те демантирам, Saladin e праф оргиналан форумски лик, кој мора сфи да га запознаете, веруј те ми...


Абе немам јас ништо против Saladin не реков ништо лошо за него, ама ти си фацата за 2012 од самиот почеток на форумот, нема во која тема не си учествувал нема ден да не си ме насмеал, а верувам и останатите, така да 12 поинтс гоу фор ју. :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Gemini and parvati